Marketing treści – strategia pozyskiwania potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, które zainteresują dobrze zdefiniowaną grupę odbiorców. Marketing treści, w odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu, opartych na jednokierunkowym przekazie reklamowym, polega na budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez interakcję i zaangażowanie obu stron. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie kompleksową strategię merytoryczną, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwól nam zadbać o potrzeby Twoich klientów, otwierając w ten sposób drogę do pozyskiwania możliwie najwyższej jakości leadów.

Proces i metodologia

Poniższa lista przedstawia chronologiczny schemat i metodologię naszych działań w zakresie marketingu treści. Każda współpraca rozpoczyna się od stworzenia bezpłatnego dokumentu przygotowawczego. Poniższa lista przedstawia chronologiczny schemat i metodologię naszych działań w zakresie marketingu treści. 

  Przygotowanie – Usługa Bezpłatna

  • Wstępna analiza sytuacji serwisu – Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań dokonujemy wstępnej oceny aktualnej sytuacji serwisu z perspektywy marketingu treści.
  • Strategia wstępna – Przygotowanie wstępnej strategii działań na podstawie przeprowadzonej analizy serwisu.
  • Wycena – Przygotowanie oferty wyceny pod konkretny serwis WWW oraz przewidziana liczba godzin na obsługę projektu.

STAWKI

Do wyceny każdej witryny podchodzimy indywidualnie. Poniższy model rozliczenia proponuje rozliczenie działań marketingu treści. Opłata abonamentowa w tym modelu rozliczenia będzie uzależniona od celu i zakresu prowadzonych działań. Dlatego można ją przedstawić po podaniu dokładnych adresów stron internetowych i przygotowaniu wstępnej strategii. Całkowity koszt będzie obejmował budżet na publikację artykułów, tworzenie treści i grafik. Ostateczny koszt można podać po wycenie.

  Abonament (abonament stały) – wygodna forma rozliczenia, zapewniająca brak jakichkolwiek dodatkowych opłat. Ponadto nie podpisujemy umowy wielomiesięcznej w modelu abonamentowym. Płacisz tylko za każdy miesiąc.