SEO (pozycjonowanie stron internetowych) – to inaczej optymalizacja stron internetowych pod katem wyszukiwarek internetowych. SEO to zestaw działań podejmowanych w celu osiągnięcia najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych przez daną witrynę internetową. Optymalizacja polega na wyszukaniu najbardziej efektywnego rozwiązania pod kątem pozycji serwisu, rozwiązań dotyczących treści, kodu serwisu, linków przychodzących oraz innych czynników wpływających na ranking wyszukiwarki. Pozycjonowanie zwiększa szanse powodzenia naszej kampanii w wynikach organicznych.

Proces i metodologia

Poniższa lista przedstawia chronologiczny schemat i metodologię naszych działań w zakresie działań SEO. Każda współpraca rozpoczyna się od stworzenia bezpłatnego dokumentu przygotowawczego.

  Przygotowanie- Usługa Bezpłatna

 • Wstępna analiza sytuacji serwisu – Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań dokonujemy wstępnej oceny aktualnej sytuacji serwisu z perspektywy marketingu treści.
 • Strategia wstępna – Przygotowanie wstępnej strategii działań na podstawie przeprowadzonej analizy serwisu.
 • Wycena – Przygotowanie oferty wyceny pod konkretny serwis WWW oraz przewidziana liczba godzin na obsługę projektu.

  Wczesne Działania

 • Integracja narzędzi – Instalacja i analiza danych z Google Analytics i Google Search Console.
 • Analiza konkurencji online – Badanie konkurentów online w celu śledzenia trendów i strategii, aby być o krok do przodu.

  Aktywności On-Site(na stronie)

 • Analiza słów kluczowych – ustalenie branżowych słów kluczowych, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i zwiększą widoczność Twojej witryny.
 • Szczegółowy audyt techniczny – Przeprowadzenie audytu technicznego mającego na celu wykrycie wszelkich błędów występujących na stronie internetowej wraz z praktycznymi zaleceniami dotyczącymi ich naprawy.
  • Optymalizacja ON-Site – tworzenie niestandardowych wzorców dla: tagów, tytułów, metadanych, tagów H1 i tagów graficznych.
 • Szczegółowy audyt treści – Głównym celem audytu jest wykrycie najbardziej wartościowych stron internetowych i ich optymalizacja w oparciu o wcześniej wybrane frazy kluczowe pod kątem największego potencjału generowania ruchu organicznego.
  • Optymalizacja treści – tworzenie lub optymalizacja treści bogatych w słowa kluczowe dla stron docelowych witryn.

  Aktywności OFF-Site (poza stroną)

 • Wzrost autorytetu domeny – ten etap działań ma na celu pozyskiwanie sygnałów z wartościowych serwisów branżowych. Tempo przyrostu linków dobierane jest z uwzględnieniem historii pozyskiwania linków oraz aktualnych pozycji w serwisie dla poszczególnych fraz kluczowych.
 • Analiza profilu linków – Celem analizy linków jest wykrycie linków, które mogą negatywnie wpłynąć na widoczność strony internetowej. W przypadku witryn, które mogą zostać ukarane przez Google, ma to kluczowe znaczenie dla uniknięcia takiej kary.
 • Inicjatywy content marketingowe – Pomaga w ustanowieniu i utrzymaniu strony internetowej jako autorytetu dla słów kluczowych, na które kierujemy.

  Mierzenie wyników i raportowanie

 • Analiza – Stałe monitorowanie i analiza danych w celu dalszej optymalizacji i poprawy wyników.
 • Raportowanie – dostęp do przyjaznego dla użytkownika raportu, który pomaga śledzić aktywność i postępy w witrynie. Dostarczamy szczegółowy raport miesięczny, który zagłębia się w dane dotyczące Twojej witryny.

STAWKI

Do wyceny każdej witryny podchodzimy indywidualnie. Poniższy model rozliczenia proponuje rozliczenie działań marketingu treści. Opłata abonamentowa w tym modelu rozliczenia będzie uzależniona od celu i zakresu prowadzonych działań. Dlatego można ją przedstawić po podaniu dokładnych adresów stron internetowych i przygotowaniu wstępnej strategii. Całkowity koszt będzie obejmował budżet na publikację artykułów, tworzenie treści i grafik. Ostateczny koszt można podać po wycenie.

  Abonament (stały abonament)wygodna forma rozliczenia, zapewniająca brak jakichkolwiek dodatkowych opłat. Ponadto nie podpisujemy umowy wielomiesięcznej w modelu abonamentowym. Płacisz tylko za każdy miesiąc.

  Mix (abonament+ bonus od efektu)w tym modelu, niskiej podstawowej opłaty abonamentowej dodawany jest bonus za osiągnięcie określonego efektu. Rozliczenie w tym modelu wymaga zawarcia umowy na czas określony. W związku z tym, że efekty działań SEO są zwykle widoczne w dłuższej perspektywie czasowej, w tym modelu rozliczeń wymagana jest umowa na okres minimum 12 miesięcy.