SERM (Zarządzanie reputacją w wyszukiwarkach) – zbiór działań mających na celu poprawę wizerunku marki w wyszukiwarkach. W dobie profesjonalnych konsumentów, którzy nie wierzą w komunikaty marketingowe i szukają własnych źródeł wiedzy, wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych źródeł. Dlatego powinieneś być zainteresowany tym, czy Twoja reputacja w wyszukiwarkach jest pozytywna i przejrzysta. Jeśli Twoja marka odczuwa negatywne skutki pojawiające się na frazach związanych z Twoją marką, będziemy w stanie Ci pomóc! Nasza oferta koncentruje się na usuwaniu negatywnych wyników z pierwszej strony wyszukiwania Google.

Proces i metodologia

Poniższa lista przedstawia chronologiczny schemat i metodologię naszych działań w zakresie działań SERM. Każda współpraca rozpoczyna się od stworzenia bezpłatnego dokumentu przygotowawczego.

Przygotowanie- Usługa Bezpłatna

  • Wstępna analiza sytuacji serwisu – Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań dokonujemy wstępnej oceny aktualnej sytuacji serwisu z perspektywy marketingu treści.
  • Strategia wstępna – Przygotowanie wstępnej strategii działań na podstawie przeprowadzonej analizy serwisu.
  • Wycena – Przygotowanie oferty wyceny pod konkretny serwis WWW oraz przewidziana liczba godzin na obsługę projektu.

STAWKI

Do wyceny każdej witryny podchodzimy indywidualnie. Poniższy model rozliczenia proponuje rozliczenie działań dotyczących usuwania negatywnych opinii. Opłata abonamentowa w tym modelu rozliczenia będzie uzależniona od celu i zakresu prowadzonych działań. Dlatego można ją przedstawić po podaniu dokładnych adresów stron internetowych i przygotowaniu wstępnej strategii. Całkowity koszt będzie obejmował budżet na publikację artykułów, tworzenie treści i grafik. Ostateczny koszt można podać po wycenie.

Abonament (stały abonament)wygodna forma rozliczenia, zapewniająca brak jakichkolwiek dodatkowych opłat. Ponadto nie podpisujemy umowy wielomiesięcznej w modelu abonamentowym. Płacisz tylko za każdy miesiąc.