Płatne media odnoszą się do zewnętrznych działań marketingowych, które obejmują płatne umieszczanie reklamy w innej witrynie. Płatne media są istotnym elementem wzrostu przychodów i świadomości marki dla firm internetowych. Jedną z mocnych stron marketingu internetowego i mediów społecznościowych jest to, że pozwala uniknąć typowych pułapek płatnej reklamy, prezentując różnym użytkownikom Twoją markę w nowy, inny i angażujący sposób. Płatne media to jeden z najszybszych sposobów generowania ruchu. Płatne promocje mogą pomóc w zapewnieniu, że Twoje treści – niezależnie od tego, czy jest to promocja wielkiej wyprzedaży czy też pouczające wideo mające na celu wypromowanie cię jako lidera – zostaną odebrane, udostępnione i trafią do odpowiednich osób.

Poniższa oferta obejmuje wszystkie możliwe kanały marketingowe (w tym media społecznościowe) odpowiednie dla Twojego rodzaju działalności. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, z jakich kanałów powinieneś skorzystać, aby Twoja kampania przyniosła jak najlepsze efekty. Wszystko po to, abyś nie musiał się zastanawiać, gdzie umieścić reklamy.

Proces i metodologia

Poniższa lista przedstawia chronologiczny schemat i metodologię naszych działań w zakresie płatnych działań marketingowych. Każda współpraca rozpoczyna się od stworzenia bezpłatnego dokumentu przygotowawczego.

  Przygotowanie – Usługa Bezpłatna

 • Analiza wstępna – Analiza strony internetowej pod kątem doboru odpowiednich kanałów marketingowych.
  • Reklamy tekstowe – reklama w sieci wyszukiwania i / lub reklamowej, która pojawia się, gdy użytkownik wyszukuje produkt lub usługę, która jest wyświetlana na podstawie wyszukiwanych słów.
  • Reklamy graficzne – reklamy w sieci reklamowej, w tym w Gmailu i YouTube, umożliwiające dotarcie do użytkowników na podstawie definicji metod kierowania, takich jak: miejsca docelowe, dane demograficzne, zainteresowania.
  • Reklamy wideo – reklamy w sieci reklamowej i w serwisie YouTube wyświetlane przed filmami, w trakcie lub w wynikach wyszukiwania. Skierowane do odpowiednich odbiorców na podstawie danych demograficznych lub zainteresowań (wymaga posiadania aktywnego kanału YouTube).
  • Google Shoping – reklamy w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej prezentujące określone produkty. Zawiera m.in. zdjęcia, opisy, cenę oraz nazwę sprzedawcy (wymagane jest posiadanie pliku produktowego).
  • Remarketing dynamiczny – spersonalizowane reklamy pojawiające się użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili witrynę internetową zawierającą określone produkty lub usługi, które oglądali.
  • Remarketing – reklamy tekstowe lub graficzne kierowane do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili stronę internetową, wyświetlane w sieci wyszukiwania i reklamowej.
  • Reklamy na Facebooku / Instagramie – reklamy sponsorowane (niezależnie od fanpage i postów) serwisów internetowych, polegające na precyzyjnym kierowaniu do określonej grupy użytkowników. Reklamy wyświetlane są zarówno na Facebooku, jak i Instagramie (wymagane posiadanie aktywnego profilu na Facebooku).
 • Wybór słów kluczowych – wybór propozycji słów kluczowych i fraz na podstawie danych dotyczących średniej miesięcznej liczby wyszukiwań w celu określenia najważniejszych słów kluczowych.
 • Strategia wstępna – Przygotowanie strategii marketingowych w oparciu o konkretne cele i możliwości biznesowe.
 • Wycena – Określenie odpowiedniego budżetu reklamowego, aby skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta oraz liczby godzin przewidzianych na obsługę projektu.

  Aktywności

 • Integracja – Stworzenie odpowiednich kont reklamowych i połączenie z Google Analytics w celu monitorowania skuteczności działań kampanii.
 • Kierowanie – Wybór odpowiednich ustawień kierowania, aby dotrzeć do właściwych klientów, w tym podstawowych danych, takich jak dane demograficzne i geograficzne, a także zaawansowanych ustawień, takich jak preferencje i zachowania klientów.
 • Tworzenie kampanii – Tworzenie kampanii i określonych grup reklam, a także edycja przekazów reklamowych, które najlepiej pasują do zapytań użytkownika, tak aby zwiększały trafność reklam i generowały cenne kliknięcia.
 • Zarządzanie – Zarządzanie i optymalizacja poszczególnych kampanii pod kątem wybranej strategii marketingowej w oparciu o stałe monitorowanie i analizę danych dotyczących efektywności poszczególnych kanałów i narzędzi, w tym danych i wskaźników ze statystyk Google Analytics oraz paneli zarządzających dla poszczególnych kont reklamowych.

  Mierzenie wyników i raportowanie

 • Raportowanie – Szczegółowa analiza wszystkich elementów działań marketingowych pod kątem osiągnięcia celów określonych w raporcie szczegółowym.

STAWKI

Nasz model rozliczeń opiera się na stałej miesięcznej opłacie za usługę powiększonej o procent netto miesięcznych wydatków na reklamy płatne. Nasze usługi są przeznaczone dla kont, które wydają co najmniej 4000 zł miesięcznie na AdWords. Koszt całkowity nie obejmuje budżetu na przygotowanie materiałów marketingowych, takich jak kreacja graficzna i materiały wideo.